fea121a68c52

Бансал Алок - професiонал своєї справи. Бажаю, щоб вiн своїм талантом та даром вiд Бога i далi повертав здоров'я людям.

Я, Чубар Ярослав Анатолiйович, менi 20 рокiв проживаю в м. Київ Шевченкiвський район. Хочу написати вiдгук про лiкаря полiклiнiки №9 Бансал Алока.

1.09.2012 потрапив в мото-аварiю та получив численi переломи ноги та тазу. Швидка допомога вiдвезла мене Переяслав - Хмельницьку лiкарню в якiй надали першу допомогу та дали направления на Київ в лiкарню БСП. Там менi робили операцiї на протязi мiсяця такi як встановлення пластин на таз (вертлюжна впадина) также встановили пластини в стегнi та стопi. Там я пролежав 2 мiсяцi, пiсля чого мене выписали. Все йшло на поправку. Я вже почав ходити на милицях, але одного разу я вiдчув сильну бiль у тазi, пiсля якоi я вже не мiг навiть пiдвестись сам iз лiжка. Потiм мiй батько поїхав в лiкарню БСП в якiй вiдмовили та посовiтували
звернутись в лiкарню на вул. Подвисоцького.

Там iз-за великої черги лiкар рекомендував в полiклiнiку №9 до Бансал Алока. Звернувшись до нього вiн взявся мене лiкувати баз нiяких вiдмов. За перiод перебування вiн зробив менi тяжкi 3 операцiї. Переглянувши плiвки там було зрозумiло, що головку тазобедреного сустава потрiбно видаляти, так як вона вiдмерла.

Пiд час першоi операцiї по видаленню пластин iз тазу лiкар Алок обнаружив, що був пришитий сiдальний нерв, iз-за чого в мене за цей перiод часу перестала працювати стопа при пiдняттi її вверх. Вiдшивши її стопа почала трiшки вiдновлюватись та лiкар дає шанси що вона буде працювати. Потiм ще була операцiя по замiнi головки тазобедреного сустава на времену, так як там було зараження (гнiй),що не можна було встановлювати протез.

Та ще була операцiя по видаленню проволки iз стопи яка виглядала на наружу що спричинила там велику рану. Пiсля цих операцiй лiкар вiдправив мене додому. Через мiсяць менi покращало, що я навiть сам можу ходити на милицях. Ще в передi чекає двi операцiї по встановленню протезу тазобедреного сустава та пластику стегна.

Та взагалi я хочу сказати, що Бансал Алок професiонал своєї справи. Вiн дуже хороший не тiльки як лiкар, а i як людина яка може спiвчувати, вислухати та пояснити все що я хочу знати. Я бажаю йому крiпкого здоров'я та щоб у нього в життi все було добре. Щоб вiн своїм талантом та даром вiд Бога повертав здоров'я людям. Я хочу виразити йому свою подяку за те що вiн взявся за мене лiкувати i ставити на ноги та дає вiру в те що я буду ходити.

Чубар Ярослав Анатолiйович, м. Київ.